کاربرد های لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی ایمن و بی خطر است که به منظور رفع چربی های نقاط بدن به کار گرفته می شود . لیپوماتیک بدون نیاز به بیهوشی و تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود و تنها در یک جلسه نتایج چشمگیری به جای می گذارد . کبودی و تورم ناشی از انجام لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها کمتر است و حتی میزان درد و خونریزی نیز پس از لیپوماتیک کمتر می باشد . در این روش احتمال بروز آمبولی خیلی کم است یا حتی می توان گفت وجود ندارد . تا کنون بهترین روش برای تخلیه ی چربی های بدن لیپوساکشن بوده که عوارضی همچون شل شدگی و افتادگی پوست را به همراه داشت. امروزه با استفاده از سیستم های نوین لیپوماتیک اینفراسونیک لیپواسکالیچر ، عوارض ناشی از خارج ساختن چربی ها تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است و میزان رضایت افراد نیز افزایش پیدا کرده است . در زیر در رابطه با کاربرد های لیپوماتیک بیشتر توضیح خواهیم داد .

کاربرد های لیپوماتیک

در سیستم لیپوماتیک ، کانولا در سایز های مختلف و در سه جهت مختلف حرکات گردشی در زیر پوست ایجاد می کند و بر اثر این حرکات ، امواج اینفراسونیک ایجاد می شود و لذا اتصال سلول های چربی پاره می شود . سپس این چربی ها بدون هیچگونه آسیبی از بدن تخلیه می شوند . علاوه بر لیزر چربی این امواج منجر به تحریک فیبروبلاست ها و افزایش قوام سپتوم ها و سفت و جمع شدن پوست خواهند شد . با توجه به این که در روش لیپوماتیک چربی ها به صورت انتخابی مورد هدف قرار می گیرند لذا به عروق لنفی و خونی هیچگونه آسیبی وارد نمی شود .

کاربرد های لیپوماتیک شامل چه مواردی می باشد ؟

  • خارج ساختن چربی از تمامی نواحی بدن حتی غبغب ، ران و سینه ی آقایان
  • به کارگیری چربی های تخلیه شده به عنوان فیلر

 

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه )

http://mely-rose.ir

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − نه =