میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ دستگاهی برای نیدلینگ پوست می باشد . میکرونیدلینگ  نسبت به لیزر و پیلینگ هم مرتبه است .از این روش هم به تنهایی و هم به عنوان مکمل روش های دیگر استفاده می شود.سر دستگاه شامل ۱۲ میکرونیدل می باشد که ظریف هستند و پس از هر بار مصرف باید آن ها را دور بیندازند.از میکرونیدلینـگ برای تحریک کلاژن سازی پوست استفاده می شود.علاوه بر آن از میکرونیدلینـگ برای جذب بهتر دارو ها به پوست ، از بین رفتن چین و چروک ها و جای زخم و جوش ، بهتر شدن ترک های بدن و کوچک کردن اندازه ی منافذ پوست برای بیماران با هر رنگ پوستی استفاده می شود.

میکرونیدلینگ

افزایش نفوذ پوست:

در استفاده از روش های سنتی میزان نفوذ پذیری پوست تا ۳درصد بود ولی با استفاده از میکرونیدلینگ این نفوذ پذیری تا ۹۰ درصد می رسد.

جوانسازی پوست و از بین رفتن چین و چروک ها :

از دلایل چین و چروک ها بر روی پوست می توان کاهش کلاژن و الاستین پوست را نام برد.با استفاده از میکرونیدلینگ منافذ بسیار ریزی که قابل دیدن نمی باشد بر روی پوست ایجاد می شوند و پوست برای ترمیم فعال می شود و کلاژن زیادی تولید می شود. برای جوان سازی با این روش بین ۳ تا ۵ جلسه که فاصله ی جلسات ۴ هفته می باشد نیاز است.

از بین بردن اسکار آکنه :

از طریق منافذ بسیار ریزی که بر روی پوست ایجاد می شود موجب تولید عروق جدید و کلاژن می گردد و موجب فعال شدن آثار ترمیم می گردد . میکرونیدلینـگ روش مناسبی برای درمان جای آکنه و جوش ، آبله مرغان و سالک می باشد و ناصافی های پوست را درمان می کند.

درمان ترک های پوستی ناشی از بلوغ ، چاقی و حاملگی :

میکرونیدلینگ قادر به درمان این گونه ترک های پوستی می باشد که حداقل به ۵ الی ۷ جلسه به فاصله ی ۴ تا۶ هفته نیاز دارد. خوبی این روش این است که در تمام قسمت های بدن در تمام افراد با هر رنگ پوستی مناسب می باشد.

درمان آثار سوختگی و زخم های عمیق :

میکرونیدلینگ قادر است که جای بخیه ،زخم ،جراحی و نیز اسکار را ناشی از سوختگی را رفع کند و به کمترین حد برساند.

بهبود لک و تیرگی پوست:

با استفاده از میکرونیدلینگ می توان لک هایی که حتی بر اثر بارداری و هورمونی به وجود آمده اند به همراه استفاده از دارو های موضعی کاهش داد.

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه )

http://mely-rose.ir

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده − 7 =