مزوتراپی

مزوتراپی به یک نخصص پزشکی گفته می شود که در طول انجام آن ، مقادیر بسیار کمی از مواد داخل پوست تزریق می شوند . از این روش درمانی می توان جهت رفع غبغب ، درمان ریزش مو ، جوان کردن دست ها تناسب وزن و همچنین جلوگیری از پیری استفاده نمود .

چگونگی انجلم شیوه ی مزوتراپی :مزوتراپی

مواد مورد استفاده در مزوتراپی ، از ماده های مختلفی نظیر آمینواسید ها ، آنتی اکسیدان ها و … تشکیل شده می باشند که بر اساس شرایط هر شخص میزان کمی از این مواد یه لایه ی پوست تزریق می گردد . با کمک این تکنیک ، مواد تقویت کننده به طور مطلوب تری به بافت می رسند و در نهایت منجر به تقویت ، جوانسازی و تحریک متابولیسم خواهند شد . روش مزوتراپی در مقایسه با روش های قدیمی مصرف خوراکی ویتامین ها و مواد معدنی ، بسیار دقیق تر عمل می کند و اساس آن رسیدن مواد به طور مسقیم به ناحیه ی مورد درمان است .

به منظور انجام مزوتراپی موی سر ، ابتدا جهت کاهش ناراحتی مقداری از پماد بی حسی استفاده می گردد و سپس تزریقات کوچک و متعدد در تمام پوست سر انجام می شود . بعد از اینکه تزریقات به پایان رسید ، پزشک در حدود ۱۵ دقیقه پوست سر را ماساژ می دهد و پس از آن تا ۱۰ دقیقه بر روی سر کمپرس گرم قرار می دهد سپس از شما در خواست می شود تا ۷ روز سر خود را در منزل ماساژ دهید .

آیا انجام عمل مزوتراپی دردناک خواهد بود ؟

امکان دارد در زمان تزریق مواد ، احساس نیشگون یا سوختگی خفیفی داشته باشید اما می توان با استفاده از دارو های بی حسی موضعی به طور کامل درد را تسکین داد .

نتایج حاصل از این عمل به طور میانگین پس از ۲ الی ۳ هفته نمایان خواهد بود .

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، اقدامات پس از آبدومینوپلاستی. کلینیک زیبایی )

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × دو =