مزایای لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از رایج ترین اعمال جراحی زیبایی می باشد که به منظور کاهش چربی از نقاط بدن بی کار گرفته می شود . با وجود اینکه لیپوساکشن عملی تایید شده می باشد و به طور گسترده نیز به کار رفته شده است اما مزایا و معایبی نیز دارد . لذا افرادی که می خواهند تحت عمل لیپوساکشن قرار بگیرند باید تمام جوانب را در نظر بگیرند و با شناخت کافی اقدام به انجام عمل کنند . در زیر برخی از مزایای لیپوساکشن را شرح می دهیم .

مزایای لیپوساکشن

مزایای لیپوساکشن شامل موارد زیر می باشد :

سریع و موثر :

لیپوساکشن نسبت به انواع دیگر کاهش وزن ، سریع ترین و نمایشی ترین نتیجه را در پی دارد . روش لیپوساکشن در مقایسه با ورزش و رژیم غذایی نتایج مطلوب تر و سریع تری را به جای می گذارد .

حذف چربی از نقاط دشوار :

لیپوساکشن از روش های مناسب برای حذف چربی های نقاطی از بدن که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی نیز از بین نمی روند محسوب می شود . بخش هایی مانند پهلو ها و غبغب .

دوره ی استراحت کوتاه :

با وجود این که لیپوساکشن نیز یک عمل جراحی به حساب می آید ، عملی نیست که به دوره ی نقاهت طولانی مدت نیاز داشته باشد لذا افرادی که تحت عمل لیپوساکشن قرار می گیرند طی زمانی کوتاه بهبود پیدا کرده و می توانند حرکت کنند و به انجام فعالیت های روانه ی خود بپردازند .

کانیدای مناسب جهت لیپوساکشن :

کاندیدای لیپوساکشن معمولا چاق نیستند بلکه تنها در برخی از مناطق بدن خود دارای چربی انباشت شده می باشند . شاخه ی نوده ی بدنی بیماران باید کمتر از ۳۵ و ترجیحا ۳۰ باشد . افرادی که پوستشان دارای قابلیت ارتجاعی می باشد کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن محسوب می شوند .

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه )

http://mely-rose.ir

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 − 1 =