لیپوماتیک

امروزه لاغری با استفاده از روش لیپوماتیک به عنوان یک روش موفق برای داشتن اندامی ایده آل به شمار می آید . لیپوماتیک روشی سریع است که به وسیله ی آن می توان چربی هایی را که پیش از آن قادر به حذف آن ها نبوده ایم را از بین برد . لـیپوماتیک قادر است چربی های رسوب شده در تمامی نقاط بدن مانند شکم و پهلو را از بین ببرد . پیش از ابداع روش لـیپوماتیک از روش های دیگری مانند لیپوساکشن و لیزرلیپولیز برای خارج کردن چربی ها استفاده می شد که در مقایسه با لیپوماتیک تهاجمی تر بودند . لیپوماتیک روشی ایمن است که عوارض جدی ای در برندارد و در یک جلسه چربی های قابل ملاحظه ای از بدن افراد خارج می کند .

لیپوماتیک

لازم به ذکر است که از بین بردن چربی ها توسط روش لیپوماتیک به معنای تخریب و سوزاندن چربی ها نیست بلکه چربی ها با استفاده از روش لیپوماتیک بدون هیچگونه آسیبی از بدن تخلیه می شوند و می توان از آن ها به عنوان فیلر برای حجیم سازی نقاط دیگر بدن استفاده نمود .

دستگاه لیپوماتیک دارای کمپرسوری می باشد که هوای فشرده را به داخل کانولا منتقل می کند . کانولا میله ی فلزی بسیار نازکی است که از طریق سوراخ های بسیار ریزی که در موضع مورد نظر ایجاد شده به درون بدن وارد می شود . سپس کانولا در زیر پوست لرزش های بسیار سریعی ایجاد می نماید و منجر به شکسته شدن اتصال سلول های چربی می گردد . پس از آن این چربی ها به وسیله ی دستگاه ازبدن خارج می شوند .

لاغری با لیپوتیک بدون درد قابل توجهی و تحت بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود . قبل از انجام عمل پزشک تمام شرایط برای لـیپوماتیک را مورد بررسی قرار می دهد و اطمینان پیدا می کند که این عمل آسیبی به شما وارد نمی کند .

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه )

http://mely-rose.ir

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 − 14 =