رژیم غذایی چاقی صورت

رژیم غذایی چاقی صورت شامل خوردنی هایی که موجب چاق شدن صورت می شود ، حرکت های ورزشی که موجب چاقی می شود و … است که در این مقاله بیشتر درمورد آن صحبت می کنیم .

 

 رژیم غذایی چاقی صورت

 

رژیم غذایی چاقی صورت

از راه های طبیعی نیز می توانید صورت خود را چاق کنید ، بیشتر افراد لاغر شدن صورت را تجربه کرده اند ، با کوچک ترین تغییری در رژیم غذایی موجب لاغر شدن صورت می شود .

یکی از مشکلاتی که بیشتر خانم ها و آقایون از آن رنج می برند لاغری صورت است که برای چاق کردن آن راه های متفاوتی را تجربه کردند .

از راه های متفاوتی می توانید صورتتان را چاق کنید ، را هایی از جمله : چاقی صورت با سیب زمینی ، چاقی صورت با شیر خشک ، چاقی صورت با روغن زیتون و … .

رژیم غذایی چاقی صورت :

  • چاقی صورت با خیار و گلاب : به دلیل آبی که در خیار دارد جزو میوه های پرآب محسوب می شود ، خاصیتی که خیار دارد موجب لطافت پوست و آبرسانی به سلول های پوست می شود .

حتی می توانید از خیار به عنوان ماسک نیز استفاده کنید ، پس ار مدت دو روز پوستتان پر تر نشان می دهد ، خیار را رنده کنید و به مدت ۲۰ دقیقه بر روی صورت خود قرار دهید ، از گلاب نیز می توانید استفاده کنید اما به صورتی که گلاب را بر روی صورت خود کمپرس کنید ، کمپرس گلاب را هفته ای سه بار و هر بار ۲۰ دقیقه  استفاده کنید .

  • چاقی صورت با نوشیدن آب : بسیاری از افراد نوشیدن اب را در نظر نمی گیرند و خیلی ساده از آن می گذرند . هیچ یک از نوشیدنی ها جای آب را نمی گیرند پس این که بسیاری از افراد تصور می کنند نوشیدن ۴ _ ۳ لیوان چای آب مورد نیاز بدنشان را تامین می کند غلط است .
  • چاقی صورت با آجیل : مغز پسته ، بادام ، فندق و خرما ، هریک از این ها را با خرما و یا شیره ی خرما به صورت خمیری درآورده و روزانه ۱۰ _ ۵ عدد از آن ها را استفاده کنید .

 

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، اقدامات پس از آبدومینوپلاستی )

 

 

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × دو =