رژیم درمانی و لاغری

برای این که لاغر شوید و شکمی صاف داشته باشید باید به یک سری توصیه ها توجه کنید . در این مقاله درباره ی رژیم درمانی و لاغری به شما اطلاعاتی می دهیم .

رژیم درمانی و لاغری

روغن نارگیل

این روغن دارای نوعی  اسید چرب اشباع شده است که اسید لوریک نام دارد . این نوع اسید در بدن به سرعت به انرژی تبدیل می شود و باعث لاغری شکم می شود . لزومی به استفاده ی آن به صورت قرص نیست می توانید آن را جایگزین روغن هایی که برای غذا استفاده می کنید کنید و آن را مصرف کنید .

مواد خوراکی قرمز یا بنفش رنگ

موادی مانند : انگور ، گوجه ، بادمجان و کلم هستند . در این مواد فلاونوئید وجود دارد که موجب می شود تا چربی جذب نشود و موجب چربی سوزی در نتیجه لاغری می شود .

سرکه ی انار

سرکه ها همه دارای اسیدی به نام اسید استیک هستند ، این اسید هم  تاثیر در هضم کردن نشاسته دارد و هم موجب تحریک آنزیم های چربی سوزی می شود .

غلات کامل

در غلات کامل فیبری موجود است که بعضی از هورمون ها را تحریک می کند که موجب کاهش دادن به ذخیره ی چربی شکم می شود . می توانید برنج قهوه ای یا فارو را جایگزین غلات تصویه شده مانند انواع نان و شیرینی های سفید بکنید .

حبوبات

عدس ، لوبیا ی سیاه ، لوبیا ی لیما این حبوبات منبع فیبر هستند . همچنین می توانید از لوبیای چشم بلبلی و قرمز نیز استفاده کنید .

دارچین

این ادویه برای رفع چربی بسیار موثر است . سعی کنید در غذاهایی که روزانه مصرف می کنید از دارچین استفاده کنید آن هم به اندازه ی یک قاشق چایخوری .

زرد چوبه

زرد چوبه از مولکول هایی تشکیل شده است که می تواند قند را از خون جدا کند و آن را به انرژی تبدیل کند . توصیه می شود در روز به اندازه ی یک قاشق غذا خوری زرد چوبه مصرف کنید .

با رعایت این توصیه های داده شده درباره ی رژیم درمانی و لاغری می توانید  به نتیجه ی مطلوبی برسید .

 

گروه پزشکی ملیرز ( جوانسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، اقدامات پس از آبدومینوپلاستی )

 

http://mely-rose.ir

درباره جوانسازی پوست | رژیم غذایی | آر اف فرکشنال

گروه پزشکی ملیرز افتخار دارد با انجام خدمات ذیل : پکیج جوانسازی پوست ، آر اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هیدرودرم ، لیزر موهای زائد ، پیکرتراشی و لاغری ، جراحی سینه ، پروتز سینه و...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 12 + هشت =